SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10+1 Kompjuter per Internet Caffe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
ID e produktit :
112438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 11 kompjuter te gatshem per internet kafe.
Te gjith kompjuterat jan ne gjendje te rregullt.
Dhe inventari shitet, tavolina per 10 kompjuter 5 me 5.
Tavolina eshte me drita LED, gjithashtu edhe shanki posedon drita LED dhe 1 kompjuter baz, karrikat jan te metalit dhe te pershtatshme.

Performancat e kompjuterve jane:
RAM - 4GB
Processori - Intel Core 2 Duo 3.16 Ghz
OS - Windows 7 Professional 32 BIT
Graphics Card - Nvidia GeForce 210 ( 1 GB )

Monitorat jane 20-21 INCH.

Ne qmim perfshihen 11 mausa dhe tastiera + padat.QMIMI ME MARVESHJE
Informata rreth publikuesit
Albert
Gjilan
+37745545467
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »