SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes dy telfona Nokia lumnia 520 dhe Samsung gt-19000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
ID e produktit :
112469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nokia lumnia 520 ka xhamin e krisur por tachi i punon ne rregull kurse samsungi ka vendin e numrit te prishur bej ndrrim me ndonje telefon me iclud

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lindii
Malishevë
044412502
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »