SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavoline dhe Karrika
Çmimi :
€410.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:28
ID e produktit :
112480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tavolina e stilit klasik me 6 karrike te po ketij stili me Çmim 410€.Ju mund te porosisni permes nr te telefoni 044-497-737 ose te na vizitoni ne sallonet tona qe gjinden ne fshatin Shillove te Gjilanit ose dhe ne rruge te Prishtines ne Varosh .Ju mund te porosisni mobiljet sipas deshires per ngjyren dhe llojin e materialit te karrikes si dhe ngjyren e drurit te tavolines apo karrikes .Garnitura qe shihet ne prapa skene pershtatet me ket lloj te tavolines me karrike ajo kushton 2200 euro bashk me tavolinen qe gjendet ne mes mobiljeve.per me shum info na kontaktoni ne tel apo viber 37744497737.
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »