SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer automatike per garazha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
ID e produktit :
112559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyer të garazhave

Paneli i derës ngjyrë e bardhë, hiri, antracid, e kaftë apo ngjyrë druri.
Trashësia e panelit 42mm. Trashësia e metalit që mbështjell panelin 0.5 mm. Paneli i derës është i rezistueshëm ndaj gërvishtjeve dhe izolus ndaj të nxehtit dhe ftohtit.
Dera është e pajisur me motor dhe mekanizëm i cili i mundëson hapje automatike me (2) teledirigjues.
Të gjitha pajisjet e mekanizmit por edhe vet paneli janë të një qëndrueshmërie dhe standardi të lartë që i mundësojnë derës hapje pa zhurmë dhe shumë të lehtë (sidomos tek hapja manuale në mungesë të rrymës)
Mekanizmi i derës është shumë kualitativ dhe nëse pas një periudhe të gjatë mosmirëmbajtje, edhe nëse zinxhiri këputet, dera automatikisht ndalet në siguresën e saj sigurues duke shmangur dëmtimin e njerëzve apo të automjeteve.
Në rast se dera has në objekt apo diqka të fortë gjatë mbylljes, ajo automatikisht ndalet dhe ndërron kahjen.
Mundësia e hapjes manuale është opsionale sepse dera është e pajisur edhe me cilindër nga ana e jashtme dhe dorezë për hapje të cilat i mundësojnë hapjen duke shfrytëzuar çelësin dhe dorezën në mungesë të rrymës.
Garancioni i panelit të derës dhe mekanizmit 10 vjet. Garancioni në motor 3 vite.
Informata rreth publikuesit
Agron
Fushë Kosovë
044232400
Rruga prej Airoportit 60m para rrethit ne F. Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »