SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE - GLOBBUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
112668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Normstahl Sectional Doors for Garages.

Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable
garage doors featuring premium quality.

NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i autorizuar për shitjen dhe montimin e dyerve Gjermane për garazha
në tregun e Kosovës, njofton konsumatoret se nga disa dyqane po reklamohen dhe shiten dyer per garazha duke Kopjue dhe keqëpërdor reklamen e dyerve tona / të prodhuesit NORMSTAHL Germany/.

KUJDES! ATO NUK JAN DYER ORIGJINALE POR VETEM IMITIME – KOPJE!

DYERT ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

PERVOJ 15-VITE

GARANCIONI; 10-VITE

Andaj,kujdes para se të bleni derën e garazhës,nga shitës të pa-autorizuar !?

Kompania jonë është e autorizuar dhe e licencuar nga Fabrika Gjermane NORMSTAHL që nga viti 2001,dhe dyerët origjinale mund t'i gjeni vetëm në sallonet tona të shitjes në ;

– Prishtinë , Kodra e Trimave . Mob. 044-888 475 , 044- 113 718
– Gjilan, rr.e Ferizajit Mob. 044/ 049 – 147 284
– Prizren, lagja Arbana Mob. 044- 255 079

Për çdo informat ,ju lutemi na kontaktoni ne tel. me lartë !
Informata rreth publikuesit
NTP GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
Prishtinë-Prizren-Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »