SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Archos 50b Plantinum (Android)
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
112692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
archos 50b plantinum (Android) Kitkat i ardhur nga gjermania me 2 kartela 8mpx kamer Eshte shum i mir dhe i ruajturperveq se ka touch screen e krist veq me 1 an preket mundeni me porosit ne ebay a dikun touch screen me ja ndrru me 10-15€ edhe punon perfekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Iphone
Prishtinë
+38649357332
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »