SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Automatic Doors bënë shitjen, montimin dhe servisimin e dyerve për garazha
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
11270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTOMATIC DOORS
Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE
MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE BLINDUARA
DYER TE DHOMAVE
DYER PER OBORRE
DYER DHE DRITARE NGA PLASTIKA ORIGJINALE GJERMANE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, në fshatin Milloshevë.

Kualiteti, qëllimi ynë!
I tërë shërbimi ynë është me garancjon.

Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
www.automaticdoors-ks.com 
E-mail: automaticdoors08@hotmail.com
Facebook: Automatic Doors
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »