SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garnitura G, dy treulese + fotele
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '13
ID e produktit :
11271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilet per qendrim ditor. Garnitura G e cila ka mundesi te ndahet ne dy treulesa dhe ni fotele ku dy treulesat kane mundesi te hapen per fjetje, si dhe tepihu.
Informata rreth publikuesit
Meral
Prishtinë
049197345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »