SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten tavolinat
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
112729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten tavolinat per kompjutere.Te perdorura dhe ne gjendje te rregullt dhe mjaft te mire,te gatshme per perdorim.

Te pershtatshme per Callcenter & InternetCaffee.

Qmimi eshte i dhene per 1 tavoline
Informata rreth publikuesit
Phoenix Connections
Gjilan
+37744755366
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »