SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter PC + Tavoline + Karrike
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '16
ID e produktit :
112761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*SHITEN EDHE NDAMAS
Shes Kompjuterin komplet me tavoline dhe karrike
Esht i formatum dhe i ka t'gjitha programet e nevojshme.
Per te punume ju garantoj me ni fjal.
Osht shum i mire amo po e shes se e kom bo ni llaptop e tash nuk pom vyn ky.

Performancat e kompjuterit jon kto:
-Processor = AMD Dual Core 2.60 GHz
-Ram = 4 GB
-Graphics Card = 256 MB
-HDD = 110 GB
-CD-Rom = DVD-RW
-Shtepiza = HP
-Monitori = DELL 17 inch

Per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne numrin e telefonit:
044-994-550 ose Viber: +386 49 382 881
Informata rreth publikuesit
Florentin
Dardanë
049382881
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »