SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEW YORK GRAND HOTEL
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '13
ID e produktit :
1128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
New York Grand Hotel ne Golem!

Agjensioni Tri-A eshte agjension i licensuar nga Departamenti i Ministrise se Turizmit ne Kosove,ne fushen e turizmit,me pronar Xhevdet Hysen Hyseni ne Prishtine.

Xhevdet Hysen Hyseni eshte bartes i te gjitha zhvillimeve nga viti 1976 gjere me tani ne lemin e hotelerise dhe turizmit te Kosoves dhe qe nga viti 2002 edhe ne Shqiperi.

Agjensioni turistik Tri-A i cili gjendet ne Prishtine ne sheshin Bill Clinton ,nen patronatin e tij ka Kompleksion hoteliero-turistik Tri-A me hotelin "New York Grand Hotel" dhe shtate lokale percjellese me vendndodhje tek Perroji i Agajit ne Golem.Kompleksi gershetohet me pervojen shumevjecare ne hoteleri dhe turizem te Kosoves,bukuri natyrore te Shqiperise dhe kapitalit(investimit) amerikan.Dhomat ne hotel jane dyshe,treshe,katershe,si dhe apartamente,ku te gjitha permbajne:banjo,ballkon,dhe kondicioner.
Restoranti kryesore ofron sherbime profesionale nga kuzhiniere profesional nga Kosova dhe Shqiperia.
Restoranti tjeter i cili gjendet ne katin me te larte ka nje pamje te mrekullueshme nga deti dhe per kete arsye edhe e ka marre emrin restorant "PANORAMA".
Hoteli perfshin edhe nje salle konferencash me kapacitet te plote.
Pervec ketyre hoteli ka edhe 7 lokale percjellse ne te cilat perfshihen:supermarketi,sallon ondulimi,saune&masazhe,pasticeri,lojera kompujterike etj.


Tel. kontaktues : +355 57865000 Shqiperi
+355 684780000 Shqiperi
+38138 724160 Kosove
+37744 650000 Kosove
+18458381379 Amerike
Informata rreth publikuesit
NEW YORK GRAND HOTEL
Prishtinë
044 650 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »