SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per Pika te Shitjes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '13
ID e produktit :
11283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim Paisje per pika te shitjes per Biznesin e Juaj si:
Barkode Scanera
Barkode Printera
Printera Termik
Touch Screen Monitora
PDA
Servera
si dhe gjitha paisjet tjera speciale per biznesin tuaj!
Informata rreth publikuesit
P.O.S. - Point of Sale
Prishtinë
044 112 019
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »