SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer për garazha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
11287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në bashkëpunim të ngushtë me klientët tanë ne do të përpiqemi që gjithëmonë të gjejmë zgjedhjen e duhur profesionale për ti përmbushur në maksimun kërkesat teknike me produktet tona. Eksperienca jonë e gjatë në prodhimin e dyerve per garazha , na jep komoditet në ofrimin e shërbimeve të cilat dalin edhe jashtë shtetit tone 'Ne synojmë që klientët tanë të na shohin si lider në këtë fushë , dhe që gjithëmonë të jemi të gatshëm ta ofrojmë atë që është më e mira dhe që e kërkon secili blerës individualisht.

AUTOMATIC DOORS
Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA.
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR
DYER INDUSTRIALE
MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE
DYER TE BLINDUARA
DYER TE DHOMAVE
DYER PER OBORRE
DYER DHE DRITARE NGA PLASTIKA ORIGJINALE GJERMANE .

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë, në fshatin Milloshevë.

Kualiteti, qëllimi ynë!

Kontakt: Tel: 044 393 088 / 049 393 088
www.automaticdoors-ks.com 
E-mail: automaticdoors08@hotmail.com
Facebook: Automatic Doors
Informata rreth publikuesit
Automatic Doors
Kastriot
044 049 393 088
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »