SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/nderrohet Lg Nexus 5
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
112878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose nderrohet Lg Nexus 5 I bardh 16 Gb ne gjendje shum te mir ... Nderrohet me Sony xperia z3, note 4 dhe galaxy s6 sigurisht shtoj parePostuar nëpërmjet celularit. Viber +386 49 375 429
Informata rreth publikuesit
Ali
Han I Elezit
+386 49 375 429
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »