SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 16Gb FULL UNLOCK!!!!!!!
Çmimi :
€215.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
112919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 5 16Gb Full Unlock i sapo ardhur nga HOLANDA.
Ne gjendje shume te mire teknike dhe shum i rujtun (per c'do grrith qe e gjeni -5euro)

Viber
+38649223266
NUK BEJ NDRRIM!!!
Informata rreth publikuesit
Durim
Fushë Kosovë
049223266
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »