SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tekstil
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
112920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej Mallin nga gjdo butik qe ësht në likuidim:.Qe dotethot kushdo qe embyll butikun ose don tashes mallin komplet na thirrni neve neket numer telefoni +37745605257 dhe ne vim e blejm mallin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mili
Prishtinë
045605257
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »