SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vegla ndertimi...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
ID e produktit :
113014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes vegla ndertimi te ardhura nga italia,,,betonjere 400€,,,prerse asfalti dhe betoni.650..vingj200€...vibrus betoni200€....gjenerator400€..0688103826 ju lutem seriozitet
Informata rreth publikuesit
fation
Prishtinë
355688103826
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »