SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAQINE PER PRESIM TE LETRES,LESHIT..ETJ
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '16
ID e produktit :
113150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet maqina e cila eshte ne gjendje shume te mire..
maqina eshte perdorur per presimin e leshit deleve, letres dhe plastikes..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qafa
Prishtinë
049875530
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »