SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mace
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
ID e produktit :
113151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mace të butë e bukur
Ngjyra: Bardh dhe Zi
Mosha: 5-6 muaj
Gjinija: Femer
Shumë mirë e adoptuar për ambient të mbrendshëm për banesë apo shtëpi
Çmimi: Me marrëveshje
Numri: 043954959
Viber: +38643954959
Whatsapp:+38643954959
Informata rreth publikuesit
Bajqeee
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »