SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
ID e produktit :
113163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes iphon 4 ne gjendje te rregullt punon shum mir veq pak asht i thym baj ndrrim me galaxi s2 dhe s3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nesret
Ferizaj
044491754
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »