SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprat Profesional Sony a330
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
ID e produktit :
113164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparat profesional Sony a330 ne gjendje shum te mir . Eshte 10.2 megapix i kam shtu memorycard 8gb , me te vjen qanta manuali adapteri dhe kabllo per mu lidh me pc . Kualitetin e ka shum te mir qmimi eshte i pa diskutushem .
Informata rreth publikuesit
Perparim
Prishtinë
045629728
Gjon serreqi 21 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »