SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma me Bandash per Opel
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
113204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 4 goma michelin m+s 195/60/R15 me bandash dhe rrotkapne per Opel . Mund te me kontaktoni edhe ne : Viber , Whatsapp : +377 45 839 225

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045839225
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »