SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Grand Duos
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
113205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Galaxy Grand Duos eshte ne gjendje te mir , eshte origjinal dhe ka mundsin per 2-kartela . Madhesia 5.0inch Dual Core 1.2GHz Cortex - A9 Ram 1GB , Rom 8GB Kamera mbrapa 8MP , LED FLASH Kamera para 2MP Per me shume detaje mund te shikoni ne : www.gsmarena.com/samsung_galaxy_grand_i9082-5163.php  Ose te me kontaktoni edhe ne : Viber , Whatsapp : +377 45 839 225

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045839225
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »