SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia Lumia 635 I Ri , 4G , Bej Nderrim
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
113206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nokia Lumia 635 pa perdor eshte i ri ne paket , eshte ne gjendje shum te mir dhe shum i shpejt , i bllokuar per sim kartel por mund te qbllokohet , perkrah edhe rrjetin 4G , eshte me windows 8.1 dhe procesor quad core . Bej edhe ndrrim Per me shum mund te me kontaktoni ne numrin : Viber , Whatsapp : +377 45 839 225

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
045839225
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »