SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makina per larjen e GOTAVE EXPRESS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
113258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina per larjen e gotave expres brenda 3 minutave i pastron dhe i qet te polirata,makina eshte pothuajse e re dhe eshte e perdorure vetem 2 muaj,po ashtu makina i posedon edhe gypat per llojet e ndryshme te shamponave te cilat duhet te perdoren per pastrim te gotave,makina esht e destinuar per hotele dhe kafiteri
nr kontaktues +37744648649
Informata rreth publikuesit
Erzen
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »