SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten fellne me goma nr. 15
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
113272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellne dhe goma nr 15 ,fellnet janë per opel (vectra,tigra,calibra) ,Golf 1,2,3 dhe Renault clio.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besian
Baran
049-654-659
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »