SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garniture-Mobilje
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:10
ID e produktit :
113318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten garnitura te ketij lloji me Çmim 850€ si dhe tavolina 150€ nese jeni te interesuar.Pasi jem fabrike prodhuese ju mund te porosisni edhe ngjyren e mobiljeve sipas deshires suaj apo edhe me kombinime ngjyrash te ndryshme,gjithashtu ju mund te porosisni edhe llojin e materialit shtof apo lekure(skaj).Ju mund te informoheni apo te porosisni ne nr 044-497-737 ose edhe ne viber +37744497737.Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »