SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Galaxy S4
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
ID e produktit :
113320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy S4 dhe eshte shume i ruajtur, per me shume info kontakto edhe ne viber +37744 518 551Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Gjilan
044 518 551
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »