SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje klasike + tavolina
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:32
ID e produktit :
113328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten keto lloje te garniturave klasike 3+3+1+1 si dhe tavolina me Çmim 900€.Posedojme mobiljet me ngjyra te ndryshme ne te cilat dominon ngjyra kafe si dhe ato mobilje ku dominon ngjyra e kuqe (shiko fotot).Per informata apo porosi na telefononi ne 044-497-737 ose na shkruani ne viber +37744497737.ju mirpresim!
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »