SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hp Compaq dc7800 dhe monitor Lenovo 19inch
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
ID e produktit :
113332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Hp Compaq dc7800 Convertible Minitower,
-Procesori:Intel core 2Quad CPU 2.40GHz (4CPUs) -4 Gb Ram
-500 Gb HDD Sata
-Monitor Lenovo 19inch
-Graphic Intel 256mb
-WINDOWS 8.1 Pro
Informata rreth publikuesit
Premtim
Viti
+37744995536
Radivojc Magj. Ferizaj-Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »