SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PHILIPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
ID e produktit :
113357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PHILPS Avent Baby phone scd 610 baby monitor shiten jan te pa perdorura te testuara per kualitet ju garantoj sepse eshte nja mark e licensuar per ket produkt jan origjinale per detaje dhe perdorimin shikoni linkun me posht ne YOUTUBE

www.youtube.com/watch?v=Am8vtUrXHP0 

www.youtube.com/watch?v=4jC4_GCjG_s 
Informata rreth publikuesit
Erolind
Ferizaj
049762649
rr.Gursel & Bajram Sylejmani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »