SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ultraze HITACH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '17
ID e produktit :
113374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ultraze i firmes te njohur HITACH ne gjendje shum te mirë me dy sonda dhe me servis te kryer i ardhur nga Zvicrra. Na kontaktoni ne nr. 045 564 521 +viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxx
Prishtinë
045564521
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »