SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
113384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fellnet jan te ardhura nga "ZH" 16coll me 4vrima
Madhsia e gomave jan : te parat jan R16 205/40 dhe te masmet jan R16 225/40
Informata rreth publikuesit
Arlind
Kamenica, Kosovo
044615341
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »