SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Granada 2.3 v6 rks 1978
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '17
ID e produktit :
113401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Granada 1978 vetura eshte 2.3 v6 benzin ka 4 shpejci ka 84000 Km origjinale vetura eshte viteve te vjetra vetura eshte fabrikisht nuk eshte e ngjyrosur ka ngjyren e fabrikes dhe vetura eshte ne gjendje shum te rregullt.Vetura ka qen e regjistruar rks por tani eshte e qlajmruar.
Viber +38649120788
Informata rreth publikuesit
Adi
Prishtinë
045840737
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »