SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy s3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
ID e produktit :
113402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitete samsung i ri . I perdorun shum pak dhe pa asni defekt .per gjdo interesim ju lutem.na kontaktoni ne 045 441 902

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trim
Prishtinë
045 441 902
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »