SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera sigurie me montim 350 euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
ID e produktit :
113477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë shitjen dhe montimin e kamerave të sigurisë nëper objekte lokale shtëpi apo ku të deshironi.Kamerat mund ti kontrolloni ne qfardo distanca te largeta nga telefoni juaj qmimi sipas marveshjes dhe kualitetit te kameres nga 300 4 copa deri 1000 4copa nvaret kamera muni me i vendos sa te doni 1,2,3,4,5,6,7....16....32 nvaret prej juve se sa deshironi


045-385-233 Viber +37745385233
Informata rreth publikuesit
Blend
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »