SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes rama
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '16
ID e produktit :
113493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes rama pllastikes me dimensione kati i dyt 10 gjatsi 3 gjensia 10×3\edhe kati i pare pesë me 3 e 60 dhe pjes tjeter te njetin dimension pesë me 3 e 60 Qmimi me marrveshje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
044164355
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »