SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Gjeneratori 16 Kw
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '16
ID e produktit :
113531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjend Gjeneratori 16 KW shum I mir dhe eshte shum pak I perdorur dhe eshte ne gjendje shum te mir per me shum na kontakto ne ket numer te tel dhe ne viber +38649178437

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zeqir
Deçan
049178437
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »