SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY xperia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
113543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet SONY xperia , xhami eshte i thyer , telefoni eshte me kod dhe vendi i adapterit eshte i demtuar , mund te kontaktoni ne Viber ne numrin +37744408598 , mund te kontaktoni ne numrin 044-408-598
Informata rreth publikuesit
Altin
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »