SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Skija Rossignol shkopit dhe qizmet
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
ID e produktit :
113559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Skijat Rossignol 180cm dhe shkopit model 2013 Slalom se bashku me qizmet Alpina nr 42-43 Komplet ! Te perdorura shume pak per me shume na kontaktoni PrishtinePostuar nëpërmjet celularit.044-300-035
Informata rreth publikuesit
Laura
Prishtinë
044:300035
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »