SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tv Philips dhe komoda
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
ID e produktit :
113564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tv Philips ne gjendje shume te mire! Ekrani diagonale rreth 70 cm komplet tv diagonale 97 kurse gjatesia 83 ! ( apo rreth 40 inch )foto te paster me mundesi ndrrimit te formatit dhe zanin shume te larte , ngjyrat shume ne rregull! Vjen se bashku me komoden ! Per me shume na kontaktoni 044-300-035 PrishtinePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laura
Prishtinë
044:300035
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »