SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtrydhse Frutash Felix Freshy 800W
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
ID e produktit :
113565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtrydhese Frutash FelixFreshy 800W me dy shpejtsi, shum pak e perdorun po thuajse e Re ne gjendje perfekte, me qmim te volitshem, Shtypesi i Frutave per ne shtrydhje - esht nga Druri dhe jo nga Plastika.
kutia e zez e mbeturinave nga frutat esht e huazuar nuk esht e sajna po kryn pun mir.

Qmimi esht 55 euro

044240419
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
044240419
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »