SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pc ( kompjuter) dhe tavoline
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Prill '16
ID e produktit :
113573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Pc ne gjendje shume te mire i ruajtur se bashku me tavolinen( tavolina ka gjatesi rreth 80 cm ekrani HP dhe shtepiza DELL ! 150 komplet ! Procesori intel pentium dual core. Ram memorje 2x4 mb . Super hard drive 80 gb! dell optiplex320 dvd recorder!tall Per me shume na kontaktoni! Prishtine 044300035Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laura
Prishtinë
044:300035
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »