SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biçikleta në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
113630
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bli biçikletën tënde me çmim shumë t'volitshëm në EKOLOGJIKS.
Na vizitoni në lokalin tonë që ndodhet n'rrugën "Dr. Shpëtim Robaj", nr.155, në Tauk Bahçe (n'anën e majtë t'rrugës, e cila shkon për Gërmi, perballë fushës së tenisit).
Kemi biçikleta të ndryshme për t'rritur dhe fëmijë.
Mund t'na kontaktoni edhe në numrin +377 45 506 907
Informata rreth publikuesit
Ekologjiks
Prishtinë
045 640 190
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »