SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RISI !!! Marketing Ekologjik
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
ID e produktit :
113634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ekologjiks është një iniciativë e re për të reklamuar në mënyrë ekologjike, inovative dhe me kosto të ulët.

Promovimi i biznesit tuaj bëhet përmes billboard-ve lëvizës t'cilët tërhiqen nga biçikletat.

Mjaftueshëm t'mëdhenj për t'promovuar fushaten tuaj dhe për t'përçuar mesazhin e dëshiruar, por poashtu mjaft t'vegjël për t'hyrë n'vendet më t'frekuentuara nga konsumatori juaj.

Nëse jeni t'interesuar t'promovoni biznesin tuaj n'mënyrë kreative, na kontaktoni në numrin +377 45 640 190.

Me ne është e pamundur t'mos bini në sy!
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »