SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ARTI PREJ GURI
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '13
ID e produktit :
11364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
www.artiprejguri.webs.com 

ARTI PREJ GURI
ME EKSPERIENC ITALIANE


Kryejm keto pune si:

*TE GJITHA LLOJET E KOCKAVE
*TE GJITHA LLOJET E GURIT
*FONTANAVE DHE ANESOREVE
*SI DHE HAPJEN E KANALEVE


ZGJEDHJA IDEALE PER OBORRIN TUAJ.


Pronar:Lulzim Mahmuti

Mob:049/ 394-334
044/ 810-981

Shtime
Informata rreth publikuesit
Alisa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »