SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes te gjitha keto mobilet
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '16
ID e produktit :
113644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet te gjitha keto mobile, per vetem 500.00 Euro dhe nuk bejme ndarjen e tyre.
E keto jane:

2 treulesa,
2 tavolina
1 makine e larjes se rrobave
pjesa elementeve te kuzhines plus shporeti elektrik
si dhe shtarati i fjetjes 2 katesh.
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
045543222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »