SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime ne fushen e Elektro-energjetikes dhe Energjise se ripertritshme
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '13
ID e produktit :
1137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Elen është kompani private e cila merret me shitjen e produkteve dhe shërbimeve në fushën e elektroenergjetikës.

Elen ju ofron sistemin e plotë të materialeve për instalime të brendshme dhe të jashtme elektrike për çdo lloj objekti, duke filluar nga: kabllot elektrike të të gjitha llojeve, gypat për kabllo, sIguresat, ormanët elektrik, kontaktorët, ndërprerësit, shtylla elektrike, material për tokëzim, produkte për ndriqim duke i përcjellë të gjitha këto me shërbime adekuate dhe profesionale.

Kompania Elen ofron të gjithë gamën e produkteve dhe shërbimeve në fushën e energjetikës, elektrikës, elektronikës & teknologjisë informative, energjisë alternative (të gjelbërt) dhe mekanikës.

Në kuadër të secilit departament ofrojmë projektimin dhe ekzekutimin e veprave të ndryshme për çdo lloj objekti si; familjar, industrial-biznesor dhe institucione publike.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
044237887
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »