SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transport Nderkombetare dhe sherbime te RILOKIMIT/ ZHVENDOSJES
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
ID e produktit :
113721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kryejme te gjitha sherbimet e Transportit brenda dhe jashte Kosoves, e sidomos nga Turqia dhe anasjelltas.

Gjithashtu kryejme transportin ndekombetare ne/nga te gjitha destinacionet Europiane, Gjermania, Zvicrra, Anglia, Franca, Hollanda, Norvegjia, Suedia, Danimarka, Bullgaria, Rumania, Maqedonia, Greqia, Serbia dhe Kosova. Ne sherbimet tona perfshihen edhe sherbimet e Rilokimit/ Zhvendosjes (Moving/ Traslochi/ Demenagement)

Si dhe kryejme sherbimet e Trasnportit te Automjeteve nga Zvicrra dhe Gjermania.

Tel. : +38649166522 (viber)
Email : info@pikaexpress.com
Skype: pikaexpress
Informata rreth publikuesit
PIKA
Fushë Kosovë
+38649166522
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »