SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Syze Dielli Versace 2016
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
ID e produktit :
113755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Versace 2172 New unisex

Model me i ri I syzeve Versace
Syzet jan per meshkuj dhe femra dhe jan me gjith kuti.
Ne posedim jan 2 ngjyra e Zez dhe Kafe.
Porosit ne Tel ose viber :+37745/674546
Transporti falas deri tek ju brenda 1-3 dit.Ju mirpresim!...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »